سومین مرحله مزایده سراسری املاک و اموال منقول و غیرمنقول تملیکی و مازاد بانک ‌ملی ‌ایران در سال ۱۴۰۲ برگزار می شود.

به گزارش رویداد شرق به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک در نظر دارد تعدادی از اموال مازاد خود را از طریق مزایده الکترونیکی سامانه تدارکات دولت (ستاد ایران) به صورت نقد و اقساط به فروش برساند.

برگزاری و انتشار مزایده و مهلت ارائه پیشنهاد و شرکت در مزایده از ساعت ۱۲ روز ۲۱ شهریورماه آغاز و تا ساعت ۱۹ روز ۱۳ مهرماه ادامه دارد و مهلت دریافت اسناد مزایده نیز تا ساعت ۱۹ روز سوم مهرماه خواهد بود.

همچنین تاریخ بازگشایی پاکت های الکترونیکی ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه صبح روز یکشنبه ۱۶ مهرماه تعیین شده است. 

لازم به ذکر است، امکان شرکت در مزایده بدون دریافت اسناد مزایده میسر نیست بنابراین متقاضیان شرکت در مزایده حتماً باید جهت شرکت در مزایده تا قبل از اتمام تاریخ مهلت دریافت اسناد مزایده (ساعت ۱۹ مورخ ۱۴۰۲/۰۷/۳) نسبت به دریافت اسناد مزایده از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت اقدام کنند.

متقاضیان خرید برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند از طریق شماره تماس ۶۰۹۹۴۰۴۰ ، ارسال پیامک عدد ۳ به سر خط ۱۰۰۰۴۸۸۵، مراجعه به سایت بانک ملی ایران به آدرس www.bmi.ir بخش مناقصه و مزایده، مراجعه به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد ایران) به نشانی  www.setadiran.irو یا مراجعه حضوری به کلیه ادارات امور و شعب بانک ملی ایران اقدام کنند.