مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط عمومی شرکت ملی صنایع مس ایران، برنامه‌های این شرکت در هفته مقاومت و چهارمین سالگرد شهادت شهید حاج‌قاسم سلیمانی در کرمان را اعلام کرد.

به گزارش رویداد شرق به نقل از مس‌پرس، محمدجواد خلیلی، مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط‌عمومی شرکت ملی صنایع مس ایران، ضمن گرامیداشت یاد سردار شهید سپهبد سلیمانی، گفت: وظیفه و مسئولیت همه ما این است که برای ترویج اندیشه‌ها و آموزه‌های آن شهید گرانقدر که طبق رهنمودهای رهبر معظم انقلاب با عنوان «مکتب سلیمانی» از آن یاد می‌شود، کوشش کنیم.

وی ادامه داد: در همین راستا، امسال شرکت ملی صنایع مس ایران برنامه‌ریزی‌های مفصلی انجام داده تا همکاران ما به‌عنوان خادمان زائران شهید سلیمانی، در ایام هفته مقاومت و چهارمین سالگرد شهادت سردار عزیزمان، خدمت‌رسانی کنند.

خلیلی با بیان جزئیات برنامه‌های این شرکت در هفته مقاومت، اظهار کرد: امسال هم به سنّت سال‌های گذشته، موکب شهدای شرکت ملی صنایع مس ایران در قالب مجتمع‌های چهارگانه مس سرچشمه، مس شهربابک، مس سونگون و مس دره‌آلو، در کنار هم حضور خواهند داشت و طی روزهای ۱۲ تا ۱۸ دی‌ماه، از زائران و حاضران در گلزار شهدای کرمان، پذیرایی خواهند کرد.

وی با تاکید بر ضرورت انجام کار اثرگذار فرهنگی در کنار فعالیت‌های جهادی و خدماتی، گفت: با توجه به ظرفیت عظیم انسانی که در این ایام پیرامون مزار سردار دل‌ها وجود دارد، فضا برای اجرای برنامه‌های فاخر فرهنگی مهیاست و در همین راستا، شرکت ملی صنایع مس ایران برای برپایی نمایشگاه بزرگ فرهنگی «در مسیر حبیب» برنامه‌ریزی کرده است.

مشاورمدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران، در پایان یادآور شد: این نمایشگاه فرهنگی در راستای تلاش برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و «مکتب سلیمانی»، با مساحتی در حدود ۱۰۰۰ مترمربع، در محدوده گلزار شهدای کرمان، از ۱۲ دی‌ماه افتتاح می‌شود و تا ۱۸ دی‌ماه پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.