مدیرعامل شرکت بورس اوراق بهادار تهران در صدر هیئتی، ضمن بازدید از خطوط نورد، آزمایشگاه‎های کنترل کیفیت و متالوگرافی، انبارها و همچنین کلیه پروژه های توسعه فولاد کویر، فعالیت‌های فولاد کویر را بسیار هوشمندانه و سطح مدیریت این مجموعه را غافلگیر کننده دانستند.

دکتر محمود گودرزی ضمن تبریک به مجتمع فولاد کویر به دلیل انتخاب، طراحی و انجام درست مسیر سرمایه گذاری گفت: بورس تهران از سال گذشته در راستای کمک به مجموعه‎های تولیدی که توانمندی و همت بالایی در به سرانجام رساندن پروژه های توسعه خود را دارند، تلاش‎های هدفمندی را آغاز کرده تا بتواند در جهت تأمین مالی آنها گام های مؤثری بردارد. 
مدیرعامل بورس اوراق بهادار تهران همچنین افزود: امروز باتوجه به برنامه مجتمع فولاد کویر در خصوص تأمین مالی پروژه فولادسازی خود، امیدواریم که درسال جاری این تأمین مالی انجام شده و در ادامه آن شروع به بهره برداری کند.
وی‌ همچنین گفت: با توجه به گذشته و امروز این مجتمع، می‌توان گفت فولاد کویر در آینده‌ای نزدیک خواهد توانست برای کشور قدم‌های تعیین کننده‌ای بردارد چرا که مدیریت فولاد کویر به بهترین شکل انجام شده و با توجه به پروژه فولادسازی منحصر به فرد، این شرکت قطعاً در کشور پیشتاز خواهد بود.