حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد عبادی زاده نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس با همراهی دکتر احسان دشتیانه مدیرعامل شرکت صبا فولاد خلیج فارس و جمعی از معاونین و مدیران این شرکت از کارخانه صبا فولاد خلیج فارس بازدید به عمل آورد.

به گزارش رویداد شرق به نقل از روابط عمومی شرکت صبا فولاد خلیج فارس، نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس ضمن بازدید از بخش های مختلف کارخانه صبا فولاد خلیج فارس، با کارکنان و کارگران این مجموعه دیدار و گفتگو نمود.

در ادامه نیز نشستی با حضور نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس، مدیرعامل و جمعی از معاونین و مدیران شرکت صبا فولاد خلیج فارس برگزار و در این نشست گزارشی در خصوص عملکرد و فعالیت های این مجموعه از سوی مدیرعامل این شرکت ارائه شد.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد عبادی زاده نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس نیز در این نشست ضمن تشکر و قدردانی از اقدامات خوب شرکت صبا فولاد خلیج فارس از جمله رقم زدن رشد قابل توجه تولید؛ این موفقیت ها را حاصل نگاه خوب و تلاش های گسترده همه کارکنان و کارگران این شرکت و ترسیم چشم انداز مطلوب برای این مجموعه دانست.

همچنین پس از برگزاری نماز جماعت ظهر و عصر به امامت نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس با حضور کارکنان شرکت صبا فولاد خلیج فارس، مراسم عزاداری ایام محرم و شهادت حضرت اباعبدالله الحسین “علیه السلام” با سخنرانی، ذکر مصیبت و روضه خوانی برگزار گردید.

گفتنی است؛ شرکت صبا فولاد خلیج فارس نخستین تولید کننده بریکت گرم آهن اسفنجی (HBI) در ایران است که در منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس در بندرعباس قرار دارد.