بوت‌کمپ تخصصی اینترنت اشیاء با حمایت مرکز تحقیق‌‌وتوسعه همراه اول و همراهی آکادمی همراه برگزار می‌شود.

به گزارش رویداد شرق به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، مرکز اینترنت اشیاء ایران با حمایت مرکز تحقیق و توسعه همراه اول اقدام به برگزاری پنجمین دوره بوت کمپ تخصصی اینترنت اشیاء می کند.

مرکز تحقیق و توسعه همراه اول علاوه بر حمایت های معنوی معمول، به صورت ویژه تمام یا بخشی از هزینه های شرکت در دوره را نیز برای شرکت کنندگان منتخب با رزومه برتر تأمین می کند.

بوت کمپ اینترنت اشیا یک دوره آموزشی فشرده و هدفمند برای علاقه ‎مندان به حوزه هوشمندسازی است که با هدف آموزش حرفه ای و آماده سازی افراد برای ورود به بازار کار برگزار می شود.

محتوا‏های آموزشی بوت ‏کمپ در قالب کارگاه های مهارت محور و به صورت پیوسته تدریس می شود؛ همچنین با تعریف سناریوهای عملیاتی آموزشی توسط مدرسان، دانش ‌‎پذیران مفاهیم را به صورت عملیاتی پیاده سازی می‎ کنند. 

در بوت کمپ، آموزش به صورت انفرادی اما در قالب کار گروهی خواهد بود که علاوه بر افزایش مهارت فردی فرصت تشکیل تیم با تخصص ‎های مختلف و مورد نیاز، نیز فراهم می شود.

در این رویداد که به صورت حضوری و مجازی از ۱۸ مرداد لغایت ۳۰ شهریور ۱۴۰۲ برگزار می شود، با بهره گیری از اساتید برجسته و با تجربه، تمامی بخش های اکوسیستم اینترنت اشیاء و معماری لایه‌ای آن به صورت عملی و با رویکرد پروژه محور به علاقه‌مندان آموزش داده خواهد شد.

در کنار سناریوهای آموزشی، چندین سناریو هوشمندسازی کاربرد محور در حوزه های صنعت هوشمند، شهر هوشمند، ساختمان هوشمند، کشاورزی هوشمند و غیره نیز برای تیم‎ های بوت کمپ بر اساس نیاز بازار تعریف می شود تا دانش‎ پذیران در پایان دوره نیز تجربه تولید یک نمونه اولیه واقعی در حوزه اینترنت اشیا را داشته باشند.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به صفحه https://iotiran.com/product/iotbootcamp1402/ مراجعه کنند.