مدیرکل کمیته امداد امام‌خمینی(ره) استان خراسان رضوی با حضور در ساختمان مدیریت منطقه خراسان، از عملکرد و همراهی بانک سینا در پرداخت تسهیلات به مددجویان معرفی شده از سوی این نهاد، تقدیر کرد.

به گزارش رویداد شرق به نقل از روابط‌عمومی بانک سینا، رضا سلم‌آبادی، مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان خراسان رضوی از عملکرد بانک سینا در ارائه پرداخت تسهیلات اشتغالزایی در راستای توانمندسازی و ایجاد فرصت‌های شغلی برای مددجویان تحت پوشش این نهاد تقدیر کرد و گفت: تسهیل‌گری برای ارائه خدمات به مددجویان کمیته امداد امام‌خمینی(ره) امر خداپسندانه‌ای است و جای قدردانی دارد.

سلم‌آبادی در ادامه از عملکرد مدیریت منطقه خراسان بانک سینا بابت نقش‌آفرینی در ایفای مسئولیت‌های اجتماعی در این استان و تلاش در جهت توسعه اشتغال و توانمندسازی مددجویان کمیته امداد تقدیر کرد.

سیامک شمسائی، مدیر منطقه خراسان بانک سینا نیز با اشاره به رویکردهای حمایتی این بانک در رابطه با اشتغالزایی برای مددجویان کمیته امداد گفت: تلاش بانک سینا معطوف به ارائه خدمات متنوع به تمام اقشار جامعه است و این بانک بر اساس سیاست‌ها و راهبردهای تدوین در جهت کاهش محرومیت‌ها و همچنین توانمندسازی افراد کم‌برخوردار، گام بر‌ می‌دارد.