یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، تاکید دارد که محمد صلاح کاملا به این باشگاه متعهد است و تصمیمی برای جدایی ندارد.

به گزارش رویداد شرق به نقل از “ورزش سه”، صلاح به چهره جذاب پنجره نقل و انتقالات تابستانی در چند روز اخیر تبدیل شده و شایعات بسیاری درباره احتمال پیوستن او به جمع بازیکنانی که در چند هفته گذشته راهی فوتبال عربستان شده‌اند به گوش رسیده است.

باشگاه الاتحاد مذاکرات برای به خدمت گرفتن این بازیکن را آغاز کرده و پیشنهادهایی را هم به باشگاه لیورپول ارائه کرده که از سوی مدیران این باشگاه رد شده اما گفته می‌شود آخرین پیشنهاد آنها نزدیک به ۲۳۰ میلیون یورو است که شاید رد کردن آن چندان آسان نباشد.

در این بین پیشنهادهایی که برای صلاح ارسال شده هم باعث نگرانی هواداران لیورپول شده است. آنها نگران هستند که این باشگاه عربستانی بتواند ستاره تیم‌شان را برای حضور در لیگ این کشور وسوسه کند.

کلوپ در آستانه بازی برابر استون ویلا به خبرنگاران گفت:« محمد کاملا متعهد است. او با تمام وجودش در تمرینات حضور پیدا می‌کند. او در جلسه هدایتی تیم که این هفته برگزار شد هم حضور فعال و موثری داشت. من باید با واقعیت‌ها سروکار داشته باشم و واقعیت برای من این است که همه چیز خوب است، ما اینجا هستیم و هیچ مشکلی وجود ندارد.»

پنجره نقل و انتقالات لیگ عربستان تا یک هفته دیگر باز است و همین موضوع باعث ترس مدیران و سرمربیان باشگاه‌های اروپایی شده است چون در صورتی که بازیکنی در این بازه زمانی راهی عربستان شود، آنها تا ماه ژانویه توان پیدا کردن جانشین برای او را نخواهند داشت.