برخلاف آنچه طی روزهای اخیر شایعه شده، سرمربی پرسپولیس برای خواسته‌های شخصی خود اقدام به ارسال اخطار به باشگاه نکرده است.

به گزارش رویداد شرق به نقل از “ورزش سه”، سرمربی پرسپولیس روز گذشته خبر از ارسال ۶ نامه اخطار به باشگاه و بی‌توجهی آنها، خواهان فسخ قراردادش شده است. با این حال طی روزهای اخیر و بعد از ماجراهای شکل گرفته، بحث زیادی درباره خواسته‌های شخصی یحیی گل‌محمدی شکل گرفته است. از بحث مربوط به اینکه او به دنبال مطالبات شخصی خود بوده تا موضوع مربوط به تمدید قرارداد.

اما سرمربی پرسپولیس روز گذشته همه این مسائل را رد کرد و گلایه خود را بابت بی‌توجهی باشگاه اعلام کرد. در این رابطه گفته می‌شود در آخرین گفت‌وگوی شکل گرفته بین یحیی گل‌محمدی و رضا درویش پیش از اتفاقات رقم خورده روزهای اخیر، سرمربی پرسپولیس با اشاره به مشکلات بازیکنان تیمش و گلایه‌ها و غرولندهای آنها طی تمرینات، از باشگاه خواهان تامین بخشی از مطالبات شده بود تا این مشکلات مانعی علیه آنها در مسیر لیگ برتر و همچنین لیگ قهرمانان نشود. سرمربی پرسپولیس با اشاره به این موضوع که خواسته او شخصی نیست طرح جالبی نیز به باشگاه و مدیرعامل سرخ‌ها داده بود؛ یحیی از مدیریت باشگاه خواسته بود تا مطالبات او از فصل گذشته تا به امروز را در یک حساب مشخص واریز کرده تا وی به هر بازیکنی از تیمش از این حساب بخشی را پرداخت کند تا مشکلات آنها حداقل به صورت مقطعی حل شود.

سرمربی پرسپولیس که به دنبال نشان دادن حسن نیت خود در قبال خواسته‌اش برای دریافت مطالبات بود، در این قضیه نیز هیچ واکنشی از سوی باشگاه ندید تا خود را مقابل بازیکنان تیمش کاملا تنها ببیند و همین موضوع طاقت او را طاق کرده و دست به این اقدام بزند.