سیستم حمل محصول مکانیزه در شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری با پیگیری مجدانه مدیر عامل شرکت و با همکاری شرکت بین المللی سیستم‌ها و اتوماسیون ایریسا به بهره برداری رسید.

رییس فناوری اطلاعات و تحول دیجیتال گفت:این سیستم برای اولین بار در گروه هلدینگ شرکتهای فولاد مبارکه پیاده سازی گردید ؛ نوبت دهی برای حمل بار کامیون ها در گذشته توسط نیروی انسانی انجام می شد که با مکانیزه شدن سیستم حمل ، نوبت دهی بدون مداخله نیروی انسانی به صورت آنلاین انجام می شود.

داود کریمی افزود : سیستم حمل مکانیزه مزایایی همچون -تخصیص اتوماتیک حواله ها – اجرای مدل – تخصیص باربری -صدور حواله حمل -راکدکردن حواله های روزهای قبل -دریافت نوبت دهی آنلاین توسط باربری با قابلت اتصال به حواله و ..برای حمل بار در شرکت را به همراه دارد .

کریمی محاسن این سیستم را به حداقل رساندن خطای کاربری و بالا بردن سرعت بارگیری بیان کرد و اظهار داشت: در طی کلیه مراحل ، کاهش خطای نیروی انسانی و حذف کاغذ از چرخه بارگیری و تسریع درنوبت دهی و عملیات بارگیری ، برنامه ریزی انبارها وجلوگیری از تجمیع کامیون در ایستگاههای: انتظامات ،توزین و انبار بارگیری نیز از دیگر مزیت های سیستم حمل بار مکانیزه می باشد.