شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو در سی و پنجمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) و بزرگداشت قیام ۱۵ خرداد، طرح ویژه خدمت‌‌رسانی به هم‌وطنان گرامی و زائران حرم مطهر را به مدت هفت روز از ۱۳ تا ۱۹ خرداد ماه اجرا می‌کند.

به گزارش رویداد شرق به نقل از ایکوپرس- با توجه به افزایش بار ترافیکی محورهای مواصلاتی منتهی به تهران و حرم مطهر امام در این ایام، افزایش نیاز به خدمت‌رسانی در نمایندگی‌ها و درخواست امداد، همچون سال‌های گذشته، مجموعه خدمات پس از فروش ایران خودرو برای ارایه خدمات و تسریع امور مشتریان این طرح را اجرایی می‌کند.
این مجموعه به عنوان متولی ارایه خدمات پس از فروش، با ۳۳ نمایندگی‌ منتخب در ۳۱ شهر کشور آماده پذیرش خودرو مشتریان گروه صنعتی ایران‌خودرو خواهد بود.
همچنین شرکت امداد خودرو ایران نیز با دارا بودن بزرگ‌ترین ناوگان امداد خودرویی و جاده‌ای در سراسر کشور با تجهیز ۳۶۱  اکیپ امدادی ویژه و اعلام آماده‌‎باش شبانه‌روزی به امدادگران، آماده ارایه خدمات امدادی و خودرویی مورد نیاز به هم‌وطنان در هر نقطه از ایران به ویژه محورهای منتهی به تهران و حرم مطهر است.
در این طرح ارایه خدمات سبک و نیمه‌سنگین در محل برای دارندگان محصولات گروه صنعتی ایران‌خودرو در کنار خدمات عمومی شامل حمل استاندارد خودرو، باتری کمکی، سوخت‌رسانی، باز کردن در‌های خودرو، پنچرگیری و تعویض زاپاس، توسط ناوگان امدادخودروایران در محل مورد نیاز مشتریان انجام می‌شود. علاوه بر آن خدمات عمومی یاد شده برای سایر خودروها بدون توجه به کارخانه سازنده آن هم انجام می‌شود.
شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو با شماره سراسری ۰۹۶۴۴۰ و وب‌سایتwww.096440.com  و همچنین اپلیکیشن‌ تلفن همراه ایساکو در هر ساعت از شبانه‌روز آماده ثبت درخواست‌های هم‌وطنان در سراسر کشور است.
فهرست نمایندگی‌های مجاز منتخب در ایام خدمات رسانی، در سایت ایساکو به نشانیwww.isaco.ir  قرار گرفته است.