عضو هیات مدیره و معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی گفت: در پنجمین مزایده سراسری این سازمان یک هزار و ۷۸۸ پارتی کالا به ارزش ۱۵۰۰ میلیارد تومان عرضه می شود.

 به گزارش رویداد شرق به نقل از روابط عمومی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، سعید غلامی باغی با بیان جزئیات مزایده الکترونیکی ۲۷۱ اموال منقول  این سازمان اظهار کرد: این مزایده به عنوان پنجمین مزایده سراسری سازمان از ساعت ۸ صبح  ۱۳ شهریورماه آغاز شده و تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۲۰ شهریورماه جهت دریافت اطلاعات فهرست کالاها، شرایط مزایده وهمچنین ارائه پیشنهاد به وب گاه مزایده الکترونیک به نشانی eauc.setadiran.ir مراجعه نمایند.

عضو هیات مدیره و معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی افزود:  این مزایده به صورت سراسری در ۳۰ استان کشور برگزار می شود.

وی با بیان اینکه در این مزایده یک هزار و ۷۸۸ پارتی کالا عرضه می شود گفت: ارزش پایه این تعداد پارتی ۱۵۰۰ میلیارد تومان قیمت گذاری شده است.

غلامی تصریح کرد: در این مزایده خودروهای سواری، راهسازی، لوازم خانگی و ابزار آلات صنعتی عرضه می شود.

عضو هیات مدیره و معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی  خاطرنشان کرد: در چهارمین مزایده سراسری اموال تملیکی که با مشارکت ۳۰ استان با عرضه انواع کالاها از جمله ماشین‌آلات راه‌سازی، خودروهای سنگین، خودروهای سواری، لوازم الکترونیکی و ابزارآلات برگزار شد، ۸۸۰ میلیارد تومانی کالا به فروش رسید.