مدیرعامل سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی گفت: از طریق مزایده‌های الکترونیک و حراج‌های برخط خرده‌فروشی، ۹۷ درصد کالاهای در اختیار سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی به فروش رفته است.

به گزارش رویداد شرق به نقل از ایرنا، سید عبدالمجید اجتهادی در حاشیه آیین تکریم و معارفه مدیران کل جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان بوشهر در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: بیست و ششمین حراج خرده‌فروشی برخط اموال تملیکی آغاز شده و سعی ما این است که در چارچوب قانون از رسوب کالا در انبارهای این سازمان در کشور جلوگیری شود.

وی افزود: از جمله موفقیت های دولت سیزدهم می توان به شفافیت، نگهداری صحیح کالا، تعامل بین دستگاه‌های مختلف، تسریع در رسیدگی به پرونده‌ها و تعیین تکلیف کالاها در کمترین زمان ممکن اشاره کرد.

مدیرعامل سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی تصریح کرد: در این دوره تعامل مطلوبی بین قوه مجریه و قوه قضاییه شکل گرفته به گونه‌ای که از ابتدای کارکرد دولت سیزدهم تاکنون، حدود ۳۰ برابر ۲۹ سال گذشته کالاها در این سازمان تعیین تکلیف شده است.

اجتهادی اضافه کرد: طی همین مدت، با افزایش ۱.۵ برابری مساحت انبارهای نگهداری کالا در این سازمان نسبت به ۳۰ سال گذشته مواجه هستیم.