شرکت فولاد مبارکه در هشتمین جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری ایران تنها شرکتی بود که توانست تندیس سیمین (بالاترین سطحی که یک شرکت تاکنون بدست آورده) را از آن خود کند.

 به گزارش رویداد شرق به نقل از ایراسین، آئین اختتامیه هشتمین جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری ایران عصر شنبه ۱۶ تیر ماه در اتاق بازرگانی، صنایع و معادن ایران و با حضور روح‌الله دهقانی فیروزآبادی معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، محمدصادق خیاطیان رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری، صمد حسن زاده رئیس اتاق بازرگانی ایران، مهدی محمدی رئیس انجمن مدیریت فناوری و نوآوری ایران و جمع دیگری از مسئولان برگزار شد.

در این آئین از بهترین‌های حوزه فناوری و نوآوری کشور تجلیل شد که در این بین شرکت فولاد مبارکه تنها شرکتی بود که توانست تندیس سیمین (بالاترین سطح این جایزه) را به خود اختصاص داد.

محمدیاسر طیب‌نیا، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در این مراسم تندیس سیمین و لوح تقدیر را از دست روح‌الله دهقانی فیروزآبادی معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری دریافت کرد.

فولاد مبارکه در این جایزه ملی با شعار «فولاد مبارکه؛ پیشرو در صنعت فولادی» مشارکت داشت.

گفتنی است شرکت همراه اول نیز موفق به دریافت تندیس برنزین هشتمین جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری ایران شد.

تاکنون هیچ شرکتی نشان زرین این جایزه را کسب نکرده است.

همچنین شرکت‌های معماران به طرح، میان الکترونیک و پلیمر آریا ساسول تندیس شایستگی سطح ۲ و گروه توسعه و نوسازی صنایع گداختار تندیس شایستگی سطح یک را به خود اختصاص دادند.

شرکت مانوپارت ایرانیان نیز در سطح توانمندی یک ستاره و شرکت‌های توسعه کاربرد پرتوهای ایران و احیا درمان پیشرفته در سطح توانمندی سه ستاره را به خود اختصاص دادند.