مجمع عمومی عادی سالیانه بیمه آسیا روز یکشنبه ۳۱ تیرماه سال جاری در سالن اجتماعات ساختمان شماره یک این شرکت برگزار می‌شود.

به گزارش رویداد شرق به نقل از روابط عمومی بیمه آسیا، مجمع عمومی عادی سالیانه بیمه آسیا به منظور استماع گزارش هیئت مدیره و حسابرس شرکت در مورد عملکرد سال مالی منتهی به ۱۴۰۲٫۱۲٫۲۹ و همچنین بررسی و تصویب صورت های سال مالی این دوره، برگزار می شود.

بنابر این گزارش، سهامداران حقیقی می توانند شخصاً یا از طریق وکیل با ارائه وکالت نامه رسمی و نمایندگان سهامداران حقوقی با ارائه مدرک وکالت اعم از عادی یا رسمی یا نمایندگی با امضای صاحبان امضای مجاز شخص حقوقی( ارائه تصویر آخرین روزنامه رسمی)، با ارائه اصل کارت ملی در تاریخ ۱۴۰۳٫۰۴٫۳۱ قبل از شروع مجمع به محل برگزاری مجمع به نشانی خیابان سپهبد قرنی، تقاطع خیابان آیت اله طالقانی، ضلع شمال غربی، شماره ۹۴ مراجعه نمایند.

همچنین امکان حضور مجازی در این مجمع از طریق پایگاه اطلاع رسانی شرکت بیمه آسیا به نشانی www.bimehasia.com بخش خدمات الکترونیک ( پخش زنده مجمع عمومی) فراهم شده است و سهامداران می توانند سوالات خود را به صورت پیامک به شماره ۰۹۳۳۵۰۵۲۳۲۴ ارسال کنند.