منچسترسیتی در نتیجه‌ای باورنکردنی ۱-۰ مقابل نیوکسل شکست خورد و از جام اتحادیه انگلیس کنار رفت.

به گزارش رویداد شرق به نقل از “ورزش سه”، منچسترسیتی در دور سوم جام اتحادیه انگلیس میزبان نیوکسل بود و تیم تحت هدایت ادی هاو یک شگفتی جالب رقم زد.

این دیدار در نیمه نخست متعادل و آرام از سوی هر دو تیم دنبال شد و بعضی از لحظات هم جریان بازی کسالت بار می‌شد که همین موجب شد تا ۴۵ دقیقه نخست خالی از اتفاقات هیجان انگیز با تساوی بدون گل به پایان برسد.

در نیمه دوم تیم میزبان بازی را بهتر آغاز کرد و همین موجب شد تا پس از گذشت چند دقیقه راه گلزنی به سیتی را پیدا کند.

جوئلینتون روی پاسکاری‌های دقیق همبازیانش تا محوطه جریمه به توپ رسید و سعی داشت به سمت دروازه حرکت کند که با دخالت بار مستقیمش به حوالی محوطه هدایت شد.

او درحالی‌که تعادل خیلی مناسبی نداشت با پاس عرضی شانس خود برای ارسال پاس گل را امتحان کرد که الکساندر ایساک پشت مدافعان روی تیر دو و دور از دستان دروازه‌بان با یک ضربه ساده پای راست قفل دروازه سیتی را شکست.

گل نیوکسل برای سیتی خیلی گران تمام شد و آن‌ها از لحظه شروع مجدد بازی حریف را تحت فشار گذاشتند تا این نتیجه را جبران کنند. آمار و ارقام بازی نشان می‌دهد که راه‌راه‌پوشان ‌پس از به ثمر رساندن گل برتری چه اندازه لحظات سختی را سپری کردند.

ارسال‌های کوتاه و بلند، تعویض‌های پی‌درپی و همینطور پاسکاری‌های کوتاه و سرعتی هیچکدام به کمک پپ گواردیولا و تیمش برای رسیدن به گل تساوی نیامدند.

اگرچه برنامه‌های سیتی برای جبران نتیجه تا پیش از ورود به محوطه جریمه مناسب به نظر می‌رسید اما آن‌ها در ضربات پایانی دقت لازم را نداشتند تا در نهایت با قبول شکست یکی از شگفتی‌های این فصل جام اتحادیه با حذف سیتی در بازی امشب رقم بخورد.