پانزدهمین همایش بین المللی پتروشیمی ایران (IPF) با محوریت «فناوری پاک» ۱۴ و ۱۵مرداد ماه جاری برگزار می شود.

به گزارش رویداد شرق به نقل از نیپنا، پانزدهمین همایش بین‌المللی صنعت پتروشیمی (IPF) با محوریت فناوری پاک ، روزهای ۱۴ و ۱۵ مرداد ماه جاری در سالن همایش های صدا و سیما برگزار می شود.

در این همایش که به میزبانی شرکت ملی صنایع پتروشیمی برگزارمی شود، ضمن بررس آخرین دستاوردها، موفقیت ها و راهکارهای توسعه صنعت پتروشیمی ایران و جهان، شرکت‌های پتروشیمی داخلی و بین‌المللی آخرین برنامه‌های توسعه، فرآیندهای پیشرفته و پیشرفت‌های فناوری خود را به نمایش می گذارند.

از سوی دیگر، این رویداد بستری بی‌نظیر برای کارشناسان، ذی‌نفعان و رهبران صنعت پتروشیمی در جهت ایجاد ارتباط، همکاری و تقویت روابط معنادار فراهم می‌کند.

از مهمترین رویکردها و محورهای این همایش می توان به بررسی چشم‌اندازهای اقتصادی، فناوری و سیاسی، فرصت‌ها وچالش‌های فناوری‌های دیجیتال و همچنین فرصت‌های همکاری‌های منطقه‌ای و بین‌المللی، فرصت‌های صادراتی فنی و مهندسی خدمات و مناطق ویژه اقتصادی و پارک های علم و فناوری اشاره کرد.

همچنین، فناوری‌های جدید توسعه‌یافته، فرصت‌های سرمایه‌گذاری، رویکردهای زیست‌محیطی و سبز و همچنین جذب، استفاده و ذخیره‌سازی کربن نیز در پانزدهمین همایش IPF مورد بحث قرار می گیرد.

به گزارش نیپنا، علاقمندان، متخصصان و خبرگان صنعت پتروشیمی می توانند برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به آدرس الکترونیکی www.ipf.ir مراجعه کنند.