دکتر اسلام کریمی مدیرعامل و عضو هیئت مدیره صندوق قرض الحسنه شاهد در پیامی فرارسیدن ۱۷ مرداد ماه سالروز عروج شهید محمود صارمی و روز خبرنگار را گرامی داشت.

به گزارش رویداد شرق به نقل از روابط عمومی، دکتر اسلام کریمی مدیرعامل و عضو هیئت مدیره صندوق در پیامی فرارسیدن ۱۷ مرداد ماه مصادف با سالروز عروج شهید محمود صارمی و روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران پر تلاش عرصه اطلاع رسانی تبریک گفت.

متن پیام مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد به شرح ذیل است:

جان   نباشد  جز  خبر  در  آزمون                             هر که  را  افزون  خبر  جانش فزون

اقتضای جان چو ای دل آگهی است                              هر که آگه تر بود جانش قوی است

امروزه رسانه ها به عنوان یکی از ارکان مهم توسعه و تعالی جامعه ی انسانی نقش آفرینی می کنند و خبرنگاران نیز در این بین به عنوان پیشگامان عرصه ی اطلاع رسانی با هدف روایت حقیقت، بیرق بزرگ آگاهی بخشی را بر دوش کشیده و خاضعانه و بی ادعا وجود خویش را چراغ راه جامعه نموده اند.

خبرنگاران، وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش هستند و به راستی تجسم امانتداری، مسئولیت ، تعهد ، دلسوزی و وظیفه اند از این رو سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای، مرهون تلاش های شبانه روزی آنهاست.

به بهانه ی هفدهم مردادماه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ی شهدای رسانه و تبریک این روز ارزشمند، آرزومندم در خدمت به  نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بیش از پیش موفق و منصور باشید. از پروردگار علیم خبیر توفیق روز افزون جناب عالی را در راستای شکوفایی و تعالی در حرفه خویش با تکیه بر وجدان، تعهد و تخصص مسئلت می نمایم.

اسلام کریمی

مدیرعامل