معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مناسبت چهاردهمین سالگرد تاسیس بانک توسعه تعاون پیام تبریکی بدین شرح صادر نمود

امروز بهانه ای شد برای تاکید دوباره بر رسالتی سترگ که به دست توانمند شما عزیزان در حال اجرا است، بانک توسعه تعاون امروز و در چهاردهمین سالگرد تاسیس، بیش از هر زمان دیگر قدم در مسیر رسالت اصلی‌اش یعنی توسعه و گسترش بخش تعاون گذاشته است و این همان ماموریت و هدف همه ما خدمتگزاران بخش تعاون است.
فراز و فرود و حرکت موفق این مجموعه وزین از ابتدا تا کنون نشان از حضور کارمندان و مجریان توانمند و کاردان درآن است که با علم،آگاهی و همت فراوان در طول ایام مختلف نام بانک توسعه تعاون را با مفاهیم ارزشمندی چون مشتری مداری، گره گشایی و حمایت از تولید عجین کرده اند.
امسال حلاوت چهاردهمین سالگرد تاسیس بانک با اجرای مصوبه افزایش سرمایه بانک که نتیجه همت و تلاش کم نظیر مجموعه دولت، وزارتخانه و بانک است دو چندان شد که ان شاالله دست شما را برای خدمت رسانی وسیع تر به مردم باز می‌کند. بدین وسیله سالگرد تاسیس بانک توسعه تعاون را خدمت تمامی کارکنان و مدیران این بانک تا دور ترین نقاط خدمت رسانی در کشور عزیزمان ایران تبریک عرض کرده و از خدای منان برای شما توفیق روز افزون درخواست دارم.
مهدی مسکنی

معاون امور تعاون وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی