رئیس هیات عامل سازمان توسعه نوسازی معادن و صنایع معدنی (ایمیدرو) طی پیامی برداشت اولیه یکی از طرح های هفت گانه فولادی کشور در مجتمع فولاد غدیر نی ریز را به محضر رهبر فرزانه انقلاب، مردم شریف ایران، شهید جمهور و شهدای خدمت، خانواده معظم صنعت فولاد کشور به ویژه تلاشگران فولاد نیریز تبریک گفت.

متن این پیام بدین شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم
وَأَنْ لَیْسَ لِلْإِنْسَانِ إِلَّا مَا سَعَی

با استعانت از پروردگار یکتا، یکی از طرح های هفت گانه فولادی کشور با همت و تلاش مدیران و کارکنان فولاد غدیر نی ریز ، راه اندازی و وارد مدار تولید گردید.
اتفاقی که قرار بود با دستان مبارک خادم الرضا شهید رئیسی افتتاح شود تا ظرفیت تولید فولاد کشور را یک میلیون تن افزایش داده و زنجیره ارزش تولید را در مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز تکمیل نماید. این اتفاق فرخنده به برکت لطف الهی و مشارکت نیروهای متخصص جوان ایرانی، برگ زرین دیگری از کتاب خدمات دولت است که پیوستگی و تولید پایدار این خط تولید بزودی توسط مدیران ارشد نظام اعلام و افتتاح خواهد شد.
آغاز برداشت اولیه شمش مستمر در کارخانه فولاد غدیر نی ریز که حاصل اراده، پشتکار، عبور از خندق های پر فشار تحریم و کوشش شبانه روزیست را به محضر رهبر فرزانه انقلاب، مردم شریف ایران، شهید جمهور و شهدای خدمت، خانواده معظم صنعت فولاد کشور به ویژه تلاشگران خستگی ناپذیر و همه همکاران پر تلاش آن شرکت تبریک عرض میکنم؛ و امیدوارم هرچه زودتر توسط مدیران ارشد نظام اعلام و افتتاح خواهد شود.
انشاءالله
محمدرضا موثقی نیا
۱۲/ خردادماه/ ۱۴۰۳