سیاوش میرحاجی مدیر عامل و نایب رییس هیئت مدیره شرکت پتروشیمی پارس با پیامی سالروز رحلت جانگذار معمار کبیر انقلاب اسلامی( ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد را به مردم شریف و ولایت مدار کشورمان تسلیت گفت .

متن این پیام بدین شرح است:

بِسمِ اللّهِ الرَّحمنِ الرَّحیمٌ

‹‹ إنّما وَلیّکُم اللهُ وَ رسولُهُ وَ الّذینَ آمَنوا الّذینَ یُقیمونَ الصّلاهَ وَ یُؤتونَ الزَّکاهَ وَ هُم راکعونَ››
(آیه شریفه ۵۵، سوره مبارکه مائده)

۱۴خردادماه، در گاهنامه انقلاب اسلامی ایران، یادآور غمی سنگین، هجرانی حزن انگیز ،واقعه ای دردناک و روز وداع آسمانی با روح خدا است و ۱۵ خرداد در دفتر آزادگی ملت ایران به گونه‌ای ورق خورد که تمام سردمداران تا دندان مسلح و ظالم رژیم شاهنشاهی در برابر خون های ریخته شده مردم مسلمان ایران در این روز به زانو درآمدند .

امام خمینی(ره) متفکر بزرگ عصر حاضر، احیاگر اسلام ناب محمّدی و بزرگ مردی کم نظیر بود که با تفکر و اندیشه متعالی و منش و روش پیامبرگونه خویش، دنیای تشنه عدالت و حق خواهی را متحول ساخت و بیداری و وحدت اسلامی را به جهانیان هدیه کرد.

اینجانب ضمن تسلیت چهاردهم خرداد ماه سالروز رحلت معمار کبیر انقلاب و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام قیام یوم الله پانزدهم خرداد که نشان بصیرت ملت و دلدادگیش به ولایت است ؛ امید آنکه بیرق سرافراز انقلاب اسلامی ایران که با خون بسیاری از مردم شریف این سرزمین به اهتزار درآمده است، توسط مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) به دست پرامید آخرین منجی عالم بشریت برسد.

سیاوش میرحاجی
مدیر عامل و نایب رییس هیئت مدیره