شرکت ملی صنایع مس ایران در راستای مسئولیت‌های اجتماعی و به مناسبت روز روستا و عشایر، در اردوی جهادی – درمانی شهدای استبرق در شهربابک بیش از ۱۳۰۰ خدمت درمانی رایگان ارائه کرد.

به گزارش رویداد شرق به نقل از مس پرس، محمدجواد خلیلی مدیر حوزه مدیرعامل و گروه روابط عمومی شرکت مس با اعلام این خبر افزود: در این اردو که با حضور متخصصان چشم‌، داخلی، سونوگرافی، زنان، دندانپزشکان و پزشکان عمومی و کارشناسان پرستاری، مامایی، بینایی‌سنجی، روان‌شناسی، دارویاران و کمک پرستاران همراه بود، بیش از ۱۳۰۰ نفر خدمت، خدمات پزشکی در قالب ویزیت، غربالگری، دارودهی، مشاوره، آموزش، خدمات دندانپزشکی و معرفی برای عمل و ادامه درمان و ساخت عینک به صورت رایگان ارائه شد.
  مدیر حوزه مدیرعامل و گروه روابط عمومی شرکت مس افزود: حضور پررنگ دندانپزشکان و پزشکان متخصص بومی  از نقاط قوت این رزمایش خدمت‌رسانی بود.
وی همچنین خبر داد: درحاشیه برگزاری این اردوی جهادی – درمانی، خدمات دامپزشکی برای دامداران هم برگزار شد.
مدیر حوزه مدیرعامل و گروه روابط عمومی شرکت مس گفت: برگزاری کارگاه بازی با کودکان نیز از دیگر بخش های این اردوی جهادی بود.
یادآور می‌شود، در این اردوی جهادی شبکه بهداشت و درمان شهربابک، کانون بسیج جامعه پزشکی، اداره دامپزشکی، کارگروه بازی‌های بومی محلی تحت عنوان بازی‌ران، شورا و دهیاری روستای استبرق همکاری داشتند.