هنگام خرید یخچال انتخاب درست نقشی حیاتی در حفظ تازگی و ماندگاری مواد غذایی شما دارد. یخچال فریزرهای ال‌جی به استفاده از فن‌آوری پیشرفته، برخورداری از ویژگی‌های نوآورانه و بهره‌وری انرژی بالا شهرت دارند. در این مطلب انواع مختلف یخچال فریزرهای را بررسی نموده و به شما کمک می‌کنیم بهترین گزینه را برای نیازهایتان انتخاب کنید.

انتخاب بهترین یخچال فریزر برای شما

برای یافتن یک یخچال فریزر عالی که تمامی نیازهای کلیدی خانواده را برآورده کند باید درک کاملی از مدل‌های یخچال‌ها داشته باشید. علاوه بر این، هنگام انتخاب مدل مناسب برای خود باید بتوانید امتیازات قیمت و رده‌ بهره‌وری انرژی تمام مدل‌هایی که مد نظر دارید را بسنجید.

خرید یخچال فریزر یک سرمایه‌گذاری بلند مدت است، به همین دلیل هنگام جستجو برای بهترین و مناسب‌ترین مدل باید معیارهایی را با توجه به خانه و خانواده خود مانند ظرفیت یخچال‌فریزر، ملزومات فضایی و هر ویژگی دیگری که برایتان مهم است مانند دارا بودن دیسپنسر آب و یخ در نظر داشته باشید.

اطمینان حاصل کنید که یخچال فریزر شما از فن‌آوری هوشمند مورد نیازتان برخوردار باشد.

یخچال فریزرها نسبت به گذشته بسیار پیشرفته‌تر شده‌اند و مجموعه‌ای از ویژگی‌های فنی مختلف را برای کمک به شما جهت استفاده حداکثری از اقلامی که در یخچال فریزر خود نگهداری می‌کنید ارائه می‌کنند. ال‌جی به صورت مداوم فن‌آوری‌های جدیدی را برای هرچه پیشرفته‌تر کردن مجموعه لوازم خانگی خود توسعه می‌دهد. همه فن‌آوری‌های منحصر به فرد ما از فن‌آوری Door-in-Door  گرفته تاLINEARCooling ، برای افزایش بهره‌وری انرژی لوازم خانگی شما طراحی شده‌اند.

فن‌آوری Door-in-Door (چند درب) با کاهش هدر رفت هوای سرد و  LINEARCooling  با کاهش نوسانات دمایی به حفظ طعم غذای شما کمک می‌کنند. ال‌جی همچنین فن‌آوری‌های InstaView را برای کمک به حفظ تازگی مواد خوارکی برای مدت طولانی‌تر و به حداقل رساندن احتمال فاسد شدن غذا توسعه داده است.

۱. یخچال‌های درب-فرانسوی (French Door Refrigerators): شیک و جادار

یخچال‌های درب-فرانسوی به دلیل طراحی زیبا و ظرفیت بالا برای ذخیره‌سازی مواد غذایی محبوبیت زیادی پیدا کرده‌اند. این سبک با دارا بودن دو درب ساید-بای-ساید برای قسمت یخچال و یک فریزر کشویی در پایین دسترسی آسانی را برای اقلام پر مصرف فراهم می‌کند. اکثر یخچال‌های درب-فرانسوی ال‌جی به ویژگی‌های پیشرفته‌ای مانند طبقات قابل تنظیم، بازه‌های دمایی چندگانه و سیستم‌های سرمایشی هوشمند مجهز هستند و حداکثر تازگی مواد غذایی را برای شما تضمین می‌کنند.

۲. یخچال‌های دو-درب: راحت و همه‌کاره

یخچال‌های دو-درب که با نام ساید-بای-ساید نیز شناخته می‌شوند یکی دیگر از گزینه‌های محبوب در بین مصرف‌کنندگان به ویژه خانواده‌های بزرگ هستند. این مدل‌ها با قرار گرفتن یخچال و فریزر به صورت عمودی و در کنار هم دسترسی آسانی را برای اقلام تازه و منجمد فراهم می‌کنند. یخچال‌های دو-درب ال‌جی از مجموعه‌ای از ویژگی‌ها شامل دیسپنسر آب و یخ، فضای ذخیره‌سازی فراوان و طبقات قابل تنظیم برخوردار هستند و به شما اجازه می‌دهند که مواد غذایی خود را به طور موثر و منظم ذخیره‌سازی کنید. به علاوه اکثر این یخچال‌ها برای کنترل دقیق دما و بهره‌وری انرژی به فن‌آوری هوشمند ال‌جی مجهز هستند.

۳. یخچال‌های فریزر-پایین: کم مصرف با دسترسی آسان

برای افرادی که یخچال‌های دارای قسمت مجزا برای فریزر در پایین را ترجیح می‌دهند، مدل‌های فریزر-پایین ال‌جی انتخابی عالی هستند. این یخچال‌ها اقلام پرمصرف مانند میوه، سبزیجات و نوشیدنی‌ها را در ارتفاع دید  قرار داده و دسترسی و سازماندهی آن‌ها را آسان‌تر می‌کنند.  یخچال‌های فریزر-پایین ال‌جی  با فریزر جادار و فن‌آوری‌های پیشرفته سرمایشی با حفظ دمای ایده‌آل برای مواد غذایی بهره‌وری انرژی منحصر به فردی را ارائه می‌کنند.

۴. یخچال‌های فریزر-بالا: گزینه‌ای ایده‌آل برای فضاهای محدود

در خانه‌های دارای آشپزخانه‌های کوچک یخچال‌های توکار فریزر-بالا راه‌حل مناسبی هستند. این مدل‌ها طوری طراحی شده‌اند که به خوبی در آشپزخانه شما جا می‌گیرند و فضای ذخیره‌سازی کافی نیز برایتان فراهم می‌کنند. یخچال‌های فریزر-بالای ال‌جی دارای ویژگی‌های نوآورانه‌ای مانند طبقات قابل تنظیم، فضای ذخیره‌سازی در درب و عملکردی بهینه هستند. این یخچال‌ها برای خانه‌ها و خانواده‌های کوچک‌تر و یا به عنوان یخچال دوم برای داشتن فضای ذخیره‌سازی بیشتر برای مواد غذایی ایده‌آل هستند.

به طور خلاصه: انتخاب بهترین یخچال فریزر برای خانه شما

هنگامی که صحبت از انتخاب بهترین نوع یخچال فریزر به میان می‌آید یخچال‌های ال‌جی در صف اول نوآوری، کیفیت و بهره‌وری انرژی قرار دارند. چه طراحی شیک درب-فرانسوی را انتخاب کنید و چه پیکربندی دو-درب، مدل فریزر-پایین با دسترسی آسان آن و یا گزینه فشرده و جمع و جور برای صرفه‌جویی در فضا، ال‌جی یک یخچال مناسب برای نیازهای خاص شما دارد.

هنگام تصمیم‌گیری فاکتورهایی مانند فضای قابل استفاده، الزامات ذخیره‌سازی و ویژگی‌های مورد نظر خود را مد نظر قرار دهید. با فن‌آوری پیشرفته ال‌جی می‌توانید مطمئن باشید که یخچال فریزری که انتخاب کرده‌اید حداکثر تازگی، راحتی و بهره‌وری انرژی را به خانه شما خواهد آورد. همین امروز در خرید یخچال فریزر ال‌جی سرمایه‌گذاری کنید و تجربه کاربری خود از ذخیره‌سازی غذا را به افق‌های جدیدی ارتقاء دهید.

سوالات پر تکرار

• هنگام خرید یخچال فریزر به چه چیزی توجه کنیم؟

ال‌جی مجموعه گسترده‌ای از یخچال فریزرهای شیک و کم‌مصرف و مجهز به ویژگی‌های هوشمند را برای مصرف‌کنندگان فراهم کرده است. ال‌جی با مدل‌های جادار دو-درب، درب-فرانسوی با دسترسی آسان، فن‌آوریInstaView™ Door-in-Door، فریزر-بالا، فریزر-پایین و مدل‌های باریک خود بهترین یخچال فریزر برای هر سبک خانه‌ای را ارائه می‌کند. اگر در حال طراحی کلی آشپزخانه از صفر هستید به راحتی می‌توانید لوازم خانگی ایده‌آل خود را انتخاب کنید؛ اما اگر یک فضای خالی دارید که می‌خواهید آن را با محصول مورد نظر خود پر کنید انتخاب شما به فضایی که در اختیار دارید بستگی دارد.

هنگامی که تصمیم خود را در مورد بهترین یخچال فریزری که با سبک زندگی شما بیشترین هماهنگی را دارد گرفتید به فضای ذخیره‌سازی آن، فن‌آوری‌های نوآورانه سرمایشی‌ای که مواد خوراکی را برای مدت طولانی‌تری تازه نگه می‌دارد، ویژگی‌هایی که کاربری را راحت‌تر می‌کنند مانند Total No Frost، دیسپنسر یخ، طبقات تاشو و سیستم کشوی  FRESHBalancer  با استفاده از فن‌آوری کنترل دما نگاهی بیاندازید. بررسی بهره‌وری انرژی محصول را نیز فراموش نکنید.

• ابعاد یخچال فریزر مورد نیاز خود را چگونه انتخاب کنیم؟

با وجود این‌که این مورد به سبک زندگی شما بستگی دارد، اما یک قانون سرانگشتی ساده این است: معمولاً یخچال فریزرهای فریزر-بالای ال‌جی (حجم ۳۴۸-۳۴۰ لیتر) برای یک خانواده کوچک یک یا دو نفره کافی هستند؛ مدل‌های Slim Multi-Door (508-506 لیتر) برای یک خانواده ۳ الی ۴ نفره؛ و برای خانواده‌های بزرگتر مدل جادار LG Multi-Door (705-625 لیتر) توصیه می‌شوند. مدل‌های Multi-Door (چند درب) برای قرار دادن ظروف بزرگتر مانند سینی و بشقاب‌ فضای عریض‌تری دارند. ما در ال‌جی می‌خواهیم هر مشتری بتواند بهترین و مناسب‌ترین یخچال فریزر متناسب با نیاز و شرایط خود را تهیه کند و به همین دلیل مجموعه‌ای از ابعاد مختلف را در هر بازه برای انتخاب مشتریان فراهم می‌کنیم.

• چگونه می‌توانیم تنظیمات دمای یخچال فریزر ال‌جی خود را تغییر دهیم؟

از پنل کنترل موجود بر روی درب و یا داخل دستگاه برای تنظیم یا تغییر دمای یخچال یا فریزر خود استفاده کنید. همچنین می‌توانید با استفاده از اپلیکیشن  LG ThinQ  بر روی تلفن همراه هوشمند خود (در مدل‌های دارای این قابلیت) از راه دور تنظیمات دمای دستگاه خود را تغییر دهید.