مدیر امور اداری فولاد مبارکه، در آیین نکوداشت آغاز به کار همکاران جدیدالاستخدام، به عدالت‌محوری و شایسته‌گزینی در فرایند برگزاری آزمون‌های استخدامی این شرکت اشاره کرد و آن را یکی از رموز موفقیت‌های فولاد مبارکه طی سال‌های گذشته دانست.

سید مهدی رضوی، مدیر امور اداری فولاد مبارکه، در آیین نکوداشت آغاز به کار همکاران جدیدالاستخدام، به عدالت‌محوری و شایسته‌گزینی در فرایند برگزاری آزمون‌های استخدامی این شرکت اشاره کرد و گفت: عدالت‌محوری و شایسته‌گزینی در فرایند برگزاری آزمون‌های استخدامی فولاد مبارکه ازجمله رموز موفقیت‌های این شرکت طی سال‌های گذشته است. آزمون‌های استخدامی فولاد مبارکه در همه ادوار عمدتاً برای جذب صدها نیروی جدید بوده و این در حالی است که هیچ شرکت، سازمان یا نهاد دیگری در کشور طی برگزاری یک دوره آزمون استخدامی سراسری، این تعداد نیرو را جذب نکرده است.

رضوی افزود: در آزمون بزرگ استخدامی سال ۱۴۰۱ فولاد مبارکه برای جذب قریب به ۱۰۰۰ نفر، ۲۱ هزار داوطلب شرکت کردند و خوشبختانه فرایند جذب آن‌ها به پایان رسید. بخش زیادی از برگزیدگان این آزمون استخدامی تاکنون مشغول به‌کار شده‌اند.

رضوی با اشاره به هدف شرکت فولاد مبارکه گفت: هدف ما این است که این سرمایه ارزشمند ملی به‌نام فولاد مبارکه را با حضور جوانان متعهد و متخصصی همچون شما راهبری کرده و پیشتازی این مجموعه را همچنان حفظ کنیم.

مدیر امور اداری فولاد مبارکه با اشاره به تعداد کارکنان این شرکت افزود: “در حال حاضر و با احتساب نیروهای پیمانکار، ۳۰ هزار نفر راهبری مجموعه فولاد مبارکه را بر عهده دارند. همه کسانی که وارد فولاد مبارکه شده‌اند، حتی پس از بازنشستگی نیز توسط این مجموعه همراهی و حمایت شده‌اند.

رضوی در پایان خبر از برگزاری جشن آغاز به کار صدها نفر از همکاران جدید فولاد مبارکه کرد و گفت: امروز در حالی آغاز به کار صدها نفر از همکاران جدید فولاد مبارکه را جشن می‌گیریم که شب گذشته برای همین تعداد از همکاران خود جشن بازنشستگی برگزار کردیم و این موضوع در کشور بی‌نظیر است.