مجمع‌ عمومی عادی سالانه و مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت فنرسازی زر(سهامی عام) با حضور سهامداران حقیقی و حقوقی به صورت مجازی، برگزار و قرار شد با توجه به سود خالص شرکت به میزان ۱۶۰۰ میلیارد ریال،‌ مبلغ ۱۶۱ میلیارد ریال به ازای هر سهم ۴۵ ریال، ظرف مهلت قانونی میان سهامداران تقسیم شود.

به گزارش رویداد شرق به نقل از سایپانیوز، جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت فنرسازی زر برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ همراه با مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت، با حضور بیش از ۶۲ درصد از سهامداران حقیقی و حقوقی، ۳ تیر ماه ۱۴۰۲ در محل سالن همایش این شرکت برگزار شد.

در ابتدای این جلسه که به ریاست سیدمهدی قاسمی زاویه سادات، معاون اقتصادی گروه سایپا برگزار شد، گزارشی از عملکرد هیأت مدیره و حسابرس و بازرس قانونی، توسط نماینده تیم حسابرسی قرائت و پاسخ‌های لازم توسط مدیرعامل و هیأت مدیره ارائه شد.

امید حیدری، مدیرعامل گروه فنرسازی زر گزارش کاملی از عملکرد فعالیت هیات مدیره در سال ۱۴۰۱ ارائه داد و صورت‌های مالی شرکت برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفندماه ۱۴۰۱، به اتفاق آراء مورد تصویب قرار گرفت.

او اظهارداشت: در تلاش هستیم با انجام پروژه‌ها و برنامه‌های استراتژیک تعریف شده و همچنین افزایش بهره‌وری در سه شرکت زر تهران، زر گلپایگان و زر سیستان، در راستای تحقق مأموریت‌ها و اهداف کلان گروه خودروسازی سایپا حرکت کنیم.

کل سود خالص شرکت حدود ۱۶۰۰ میلیارد ریال بوده که مقرر شد مبلغ ۱۶۱ میلیارد ریال آن (به ازای هر سهم ۴۵ ریال) ظرف مهلت قانونی بین سهامداران تقسیم شود.

گفتنی است که این جلسه به‌صورت مجازی و آنلاین برای سهامداران شرکت فنرسازی زر برگزار شد.