شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش (سپ) براساس آخرین رتبه بندی ۵۰۰ شرکت برتر ایران که از سوی سازمان مدیریت صنعتی انجام شد توانست رتبه ۱۶۲ را به خود اختصاص دهد.

به گزارش رویداد شرق به نقل از روابط عمومی سپ، سازمان مدیریت صنعتی ایران در سال ۱۴۰۲ برای بیست و ششمین سال متوالی نسبت به معرفی ۵۰۰ شرکت برتر ایران اقدام کرد؛ این رتبه‌بندی بر اساس میزان فروش شرکت‌ها با توجه به گزارشات سال مالی ۱۴۰۱ انجام شده است.

شرکت‌ها در رتبه‌بندی IMI-100 که هرساله از سوی سازمان مدیریت صنعتی منتشر می‌شود بر اساس شاخص‌‌هایی نظیر رشد شرکت، رشد فروش، فروش سرانه، ارزش افزوده، تعداد کارکنان، رشد اشتغال و دارایی‌‌‌ها ارزیابی شده و در نهایت ۵۰۰ شرکت برتر معرفی می‌شوند. رتبه‌بندی شرکت‎‌های برتر ایران هرساله با هدف فراهم‌سازی آمار و اطلاعات مفید از فضای کسب‌وکار در کشور و همچنین شفاف‌سازی رقابت میان بنگاه‌های اقتصادی برای درک جامع‌تر از ساختار مالی و اقتصادی صنایع و بنگاه‌های بزرگ کشور انجام می‌شود.

پرداخت الکترونیک سامان کیش براساس اطلاعات مالی سال ۱۴۰۱ خود توانست همچون سال‌های گذشته در جمع برترین شرکت‌های ایران حضور داشته باشد؛ این شرکت در بیست و ششمین دوره رتبه‌بندی  IMI-100 توانست جایگاه ۱۶۲ را به خود اختصاص دهد. میزان فروش پرداخت الکترونیک سامان کیش(سپ) براساس گزارش سال مالی ۱۴۰۱ سپ مبلغ ۴۱۷۱۶٫۷ میلیارد ریال بود که نسبت به سال قبل بیش از ۹۶۸۸٫۹ میلیارد ریال رشد داشته است.