شرکت جهان‌فولاد سیرجان در ادامه‌ی روند کسب موفقیت‌های درخشان در سال ۱۴۰۲، توانست این بار در حوزه‌ی مشتری‌مداری و در راستای تعهد به ارایه‌ی محصولات تولیدی باکیفیت مطلوب، به عنوان اولین شرکت تولید کننده شمش‌های فولادی در منطقه‌ی معدنی و صنعتی گل‌گهر، گواهینامه‌های استاندارد ISO 10004(سیستم مدیریت رضایت‌مندی مشتریان) و استاندارد ISO 10002(سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات مشتریان) را اخذ نماید.

امری که بیانگر نهایت تعهد و عزم راسخ مدیران و مجموعه‌ی کارکنان این شرکت جهت افزایش کمیت و کیفیت تولیدات، رفع نیازهای بازار کشور و جلب رضایت حداکثری مشتری است.

یادآور می‌شود شرکت جهان‌فولاد پیش از این نیز توانسته بود استانداردهایی نظیر ۹۰۰۱، ۱۴۰۰۱، ۵۰۰۰۱، ۴۵۰۰۰۱ و همچنین گواهینامه کیفیت محصول از اتحادیه اروپا(CE)  را اخذ و تمدید نماید.

بدون‌شک کسب موفقیت‌های یادشده و اخذ گواهینامه‌های معتبر بین‌المللی و کشوری توسط شرکت جهان‌فولاد مهر تاییدی بر تلاش‌های بی‌وقفه، مستمر و اراده‌ی پولادین کارکنان عرصه‌ی فولاد سیرجان در راستای توسعه و تعالی همه‌جانبه‌ی این شرکت، از تولید به عنوان ابتدای زنجیره‌ی خودکفایی تا جلب رضایت مشتری به عنوان آخرین حلقه‌ی این زنجیر و از همه مهم‌تر، برداشتن گام‌های استوار در راستای تحقق هدف والای مقام معظم رهبری است که در شعار “مهار تورم و رشد تولید” جلوه‌گر شده است.

تجارت گردان | دستاورد جدید جهان‌فولاد در اخذ استانداردهای مدیریتی
تجارت گردان | دستاورد جدید جهان‌فولاد در اخذ استانداردهای مدیریتی