حسن شریفی مدیرعامل و رییس هیات مدیره بیمه ایران به مناسبت روز شهید با تعدادی از اعضاء خانواده شهدای بیمه ایران دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش رویداد شرق به نقل از روابط عمومی بیمه ایران  در این دیدار  که در فضایی صمیمانه و با حضور سیدتقی رسولی مشاور مدیرعامل در امور ایثارگران و علی حسین طهماسبی فرمانده مرکز مقاومت بسیج بیمه ایران در اولین روز از ماه رمضان برگزار شد حاضرین با اظهار تشکر از برگزاری  این دیدار، به بیان نقطه نظرات خود در حوزه های مرتبط پرداختند.

در ادامه ، شریفی با اشاره  به حلول ماه مبارک رمضان و تبریک ایام و تلاش همه همکاران در دستیابی به موفقیت‌های بیشتر گفت: حضور در میان خانواده شهدای شرکت برای من غنیمت است و همگی باید پاسدار ارزشهای شهیدان باشیم.

وی با تبیین شرایط کسب و کاری بیمه ایران اضافه کرد:با همت همه همکاران توانستیم خیلی از فرآیندهایی که در بیمه ایران عادت شده بود را تغییر دهیم و لازم است اطلاع رسانی لازم در این زمینه صورت پذیرد.

 رییس هیات مدیره بیمه ایران در ادامه اظهار داشت : تغییرات در بیمه ایران به سختی اتفاق می افتد، اما شرکت نیاز دارد چابک شود .اعتقاد دارم همه همکارانم صاحبنظر هستند و لذا ما برای اداره شرکت دست نیاز به سوی همکاران دراز کرده ایم. 

باور دارم مدیریت مشارکتی بهتر جواب میدهد و برای همین ضمن دعوت از همکاران برای حضور در تالار گفتگو ،در سفرهای استانی نظرات همکاران خودم را جویا میشوم.

 مطابق گزارش روابط عمومی بیمه ایران،  در ابتدای این دیدار رسولی گزارشی از وضعیت همکاران خانواده شهدای بیمه ایران به حضار ارائه نمود.