محمود لیائی مدیرعامل شرکت ملی پست در نشست شورای اداری پست اصفهان از راه اندازی باجه های سیار هوشمند پستی در مناطق محروم و کم برخوردار خبر داد.

به گزارش رویداد شرق به نقل از دفتر ارتباطات و اموربین الملل شرکت ملی پست؛ لیائی در این نشست با بیان مطلب فوق گفت: «به دنبال انعقاد قرارداد با معاونت امورزنان و خانواده ریاست جمهوری و کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) در راستای توسعه کسب و کار زنان به ویژه در مناطق روستایی و کم برخودار یک هزار دستگاه ون بصورت باجه های سیار هوشمند پستی در این مناطق در سراسر کشور راه اندازی خواهد شد.»
مدیرعامل شرکت ملی پست  با تاکید به توسعه خدمات پستی در بستر فناوری گفت: «در آینده نزدیک در راستای هوشمندسازی خدمات پستی صندوق های پستی هوشمند توزیع مرسولات در مراکز دانشگاهی و اداری راه اندازی می شود.»
معاون وزیر ارتیاطات با تاکید بر اینکه در راستای تحقق اهداف شبکه پستی و ارائه خدمات بهینه به هموطنان تقویت زیرساخت های شبکه پستی در دستور کار قرار گرفته است از کاهش تصدی گری در خدمات پایه پستی و ارتقای کیفیت خدمات با همکاری بخش خصوصی به ویژه شرکت های دانش بنیان خبرداد.
وی بر یکپارچه سازی سامانه های خدمات پستی و تجمیع سامانه های روستا بازار و ای بازار با هدف ارتقای سرعت و کیفیت خدمات تاکید کرد.
حمید باقری مدیر کل پست استان اصفهان در این جلسه ضمن ارائه آمار وعملکرد پست استان در سال جاری خواستار اعتبارات لازم جهت تقویت زیر ساخت های پستی در سطح استان شد.
نشست شورای اداری پست اصفهان با حضور محمود لیائی معاون وزیر ارتباطات و مدیرعامل شرکت ملی پست، حمید باقری مدیر کل پست استان، معاونان و روسای ستادی و اجرایی به صورت حضوری و برخط در سالن جلسات شهید کیانی  اداره کل پست استان برگزار شد.