مدیر کل روابط عمومی استانداری خوزستان در بازدید از خط تولید شرکت فولاد اکسین خوزستان گفت: با دیدن چنین تلاش‌هایی برای تحقق شعار جهش تولید از سوی مجموعه فولاد اکسین خوزستان شگفت زده شدم.

 طرفیانی مدیر روابط عمومی استانداری خوزستان همراه با مجموعه روابط عمومی شرکت فولاد اکسین خوزستان از خط تولید این کارخانه توانمند تولیدی بازدید کرد.

وی در حاشیه بازدید از خط تولید کارخانه شرکت فولاد اکسین خوزستان با بیان اینکه به توان تولیدی این شرکت می بالم،افزود: کارگران و مدیران شرکت فولاد اکسین خوزستان ثابت کرده اند که دشمنان برای تحقق خواسته هایمان نمیتوانند مانع شوند.

طرفیانی عنوان کرد: به عنوان یک ایرانی به تلاش و کوشش و خلق چنین تولیداتی در شرکت فولاد اکسین می بالم و امیدواریم‌ مسیری که این مجموعه در پیش گرفته به بهترین شکل تا رسیدن به قله طی شود.

مدیر روابط عمومی استانداری خوزستان با اشاره به نشست با روابط عمومی شرکت فولاد اکسین خوزستان گفت: عملکرد مجموعه روابط عمومی این شرکت در بحث ارائه دستاوردها و توانمندی های تولیدی مجموعه و نقش آفرینی اکسین در اقتصاد کشور بی نظیر بوده است.

وی ادامه داد: نقش روابط عمومی اکسین در بازتاب دیدار جمعی از کارگران با مقام معظم رهبری و تبیین اهداف مورد ایشان در میان جامعه بسیار پررنگ و تاثیر گذار بوده است.

طرفیانی عنوان کرد: امیدواریم مجموعه خدوم روابط عمومی فولاد اکسین بتواند در ادامه مسیر فعالیت خود،جایگاه رفیع و نقش آفرینی های اکسین در اقتصاد و تولید کشور را به بهترین شکل به تصویر کشد و زبانی گویا برای بازتاب اهداف مورد نظر در بحث جهش تولید باشد.

وی در پایان از همه تلاش های کارگران و کارکنان شرکت فولاد اکسین که شبانه روزی در جبهه تولید مشغول به کار و به دنبال ثبت رکوردهای تولید هستند، صمیمانه تشکر کرد.