سود سرمایه گذاران صندوق اندوخته توسعه صادرات آرمانی برای دوره دی ماه ۱۴۰۲واریز شد .

به گزارش رویداد شرق به نقل از مدیریت ارتباطات و رسانه تامین سرمایه تمدن ، سود روزشمار منتهی به دوره دی ماه ۱۴۰۲ صندوق سرمایه گذاری اندوخته توسعه صادرات آرمانی برای دوره ماندگاری یک ماه کامل، معادل ۲۳٫۵درصد با نرخ سود موثر سالانه معادل ۲۶٫۲درصد امروزشنبه ۱۶ دی ماه ۱۴۰۲به حساب سرمایه گذاران واریز شد.

ارزش دارایی‌های صندوق اندوخته توسعه آرمانی نزدیک به ۱۳ همت است و با این میزان دارایی‌های تحت مدیریت ، صندوق اندوخته توسعه صادرات آرمانی توانسته است درمیان ۱۰ صندوق برتر با درآمد ثابت کشور قرار گیرد. این صندوق به عنوان دومین صندوق بزرگ تامین سرمایه تمدن ( با درآمد ثابت ) بعد از صندوق سرمایه گذاری گنجینه زرین شهر قرار دارد، که در بهمن ماه سال ۹۴ با مدیریت شرکت تامین سرمایه تمدن شروع به فعالیت کرده ‌است.  صندوق اندوخته توسعه صادرات آرمانی  با بازدهی مناسب از ابتدای فعالیت و تشکیل پرتفوی از دارایی‌های کم ریسک، سود دهی متداومی را برای دارندگان آن به ارمغان آورده است.

ترکیب سبد دارایی‌های صندوق توسعه صادرات آرمانی به شرح زیر است:

 * اوراق با درآمد ثابت

 * نقد و بانک

* سهام و حق تقدم

* صندوق‌های سرمایه گذاری

*پنج سهم برتر

همچنین ترکیب صنایع مختلف بورسی در دارایی‌های صندوق آرمانی به شرح زیر است:

*اوراق تامین مالی

*کانی‌های فلزی

*فراورده‌های نفتی، کک و سوخت هسته‌ای

*محصولات شیمیایی

* پیمانکاری صنعتی

از مزایای صندوق اندوخته توسعه صادرات آرمانی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

*مدیریت حرفه‌ای زیر نظر شرکت تامین سرمایه تمدن

*سهولت در سرمایه گذاری به وسیله سامانه آی بی شاپ

* زمانبندی مشخص و مطمئن برای پرداخت سود

*  نقدشوندگی بالا

*امنیت در سرمایه گذاری

*بازدهی بالاتر نسبت به سپرده گذاری در بانک

*عدم وجود نرخ شکست (نقد شوندگی و ابطال در هر زمان)

* پایین ترین ریسک سرمایه گذاری در بین تمامی صندوق‌ها

*انجام تمام امور مربوطه بدون مراجعه حضوری

 مهمترین مزیت این صندوق، ضمانت نقدشوندگی به وسیله بانک توسعه صادرات ایران که یک بانک دولتی بوده و وجود این ضمانت خود دلیلی بر امنیت سرمایه گذاری است.

در سرمایه گذاری به هر روشی، تداوم سودآوری مهمتر از سود بالاست و سودآوری بالا در مدت زمان کوتاه هیچ‌گاه به معنی سود باکیفیت نیست. شما با بررسی مدت زمان فعالیت هر صندوق سرمایه گذاری و مجموع بازدهی آن، به ساده‌ترین روش می‌توانید از کیفیت سودآوری آن مطلع شوید. توجه داشته باشید ضمانت نقدشوندگی، ارزش خالص دارایی و مدت زمان فعالیت صندوق‌ سه عامل مهم انتخاب برای شما باشند.

سرمایه‌گذاری در این صندوق به صورت آنلاین و از طریق اولین مرکز سرمایه‌گذاری آنلاین کشور به آدرس www.ibshop.ir واز طریق شعب سوپر مارکت های مالی شرکت تامین سرمایه تمدن امکان پذیر است.