ششمین کارگاه‌ آموزشی پیش‌رویداد سی‌امین همایش ملی و یازدهمین همایش بین‌المللی بیمه و توسعه با عنوان “بررسی ابعاد تولید و توسعه محصولات تکافلی در ایران” از ساعت ۹:۰۰ تا ۱۱:۰۰ روز شنبه ۲۰ آبان ۱۴۰۲ به صورت برخط برگزار می‌گردد.

به گزارش رویداد شرق به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل پژوهشکده بیمه، در ششمین پیش‌رویداد سی‌امین همایش ملی و یازدهمین همایش بین‌المللی بیمه و توسعه که در قالب کارگاه آموزشی با موضوع “بررسی ابعاد تولید و توسعه محصولات تکافلی در ایران” توسط مهندس مهدی مصباح، معاون مدیر بیمه‌های عمر و حوادث شرکت بیمه آسیا برگزار می‌گردد، محورهای «راهبردهای توسعه محصولات تکافل در مالزی»، «عملکرد رشته‌های بیمه‌ای همسو با محصولات مشابه تکافل در بازار ایران» و «ارائه پیشنهاد برای تولید و توسعه محصولات تکافل در ایران» ارائه خواهد شد.
حضور در این ‎رویداد علمی برای عموم آزاد و مستلزم ثبت نام از طریق سامانه مدیریت یادگیری پژوهشکده بیمه به نشانی https://trn.irc.ac.ir می‌باشد. پس از ثبت‌نام، ورود به کارگاه‏ از طریق همین نشانی امکان‌پذیر خواهد بود و به کلیه شرکت کنندگان نیز گواهی حضور اعطا می‌گردد.