طی مراسمی و همزمان با برگزاری دهمین دوره نمایشگاه بورس، بانک، بیمه، خصوصی‌سازی و معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری به عنوان یکی از بزرگترین رویداد نمایشگاهی تخصصی صنعت بانکداری؛ از خدمت جدید و متمایز بانک شهر رونمایی شد.

طی مراسمی و همزمان با برگزاری دهمین دوره نمایشگاه بورس، بانک، بیمه، خصوصی‌سازی و معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری به عنوان یکی از بزرگترین رویداد نمایشگاهی تخصصی صنعت بانکداری؛ از خدمت جدید و متمایز بانک شهر رونمایی شد.

به گزارش رویداد شرق به نقل از روابط عمومی بانک شهر، در این مراسم که مجتبی توانگر نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، حسام حبیب اله معاون فناوری و اطلاعات و جمعی از مدیران ارشد بانک شهر حضور داشتند؛ از نرم افزار کاربردی”اسمارتیز” به عنوان یک نرم افزار جدید و متمایز در حوزه پرداخت هوشمند شهری رونمایی شد. مجتبی توانگر رئیس کمیته دانش بنیان و اقتصاد دیجیتال مجلس شورای اسلامی در این مراسم  تاکید کرد: آنچه امروز از  ارائه خدمات نوآورانه و منحصربفرد توسط بانک شهر به عنوان بانکی جوان در شبکه بانکی کشور می بینیم مایه مباهات است. توانگر با بیان اینکه موضوع هوشمندسازی شهرها می بایست به صورت ویژه مورد توجه قرار گیرد، گفت: این مهم می تواند به ارائه بهتر خدمات و افزایش رفاه و رضایتمندی شهروندان منجر شود. نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی همچنین بر ضرورت استفاده از زیرساخت ها و ظرفیت های بانک شهر برای کمک به هوشمندسازی شهرها تاکید کرد. معاون فناوری و اطلاعات بانک شهر نیز با بیان اینکه در حال حاضر ارتباطات و تعاملات میان این بانک و شهرداری ها در بالاترین سطح ممکن قرار دارد، گفت: در کنار ارائه خدمات پولی و مالی به شهرداری ها ، این بانک در تلاش برای خلق محصول  و انتقال تجربیات با هدف تحقق اهداف شهرهوشمند است. حسام حبیب اله با اشاره به رونمایی از نرم افزار کاربردی “اسمارتیز”، تصریح کرد: با ارائه این نرم افزار توانستیم ایده کیف پول یکپارچه شهری را محقق کنیم؛ این محصول سرآغازی برای خدمت های خلاقانه به شهروندان است. این گزارش می افزاید؛ “اسمارتیز” یک نرم افزارکاربردی پرداخت هوشمند شهری است که با ایجاد تجربه کاربری متفاوت به شهروندان، خدمات پرداختی شخصی سازی شده را بر مبنای موقعیت مکانی آنها ارائه می دهد. اسمارتیز به عنوان دستیار هوشمند شهری، به شهروندان این امکان را می دهد تا بتوانند خدمات پرداختی مورد نیاز خود برای زندگی در قالب یک شهروند هوشمند دریافت کنند. همچنین با ارائه خدمات متنوع به شهرداری ها در قالب یک همیار و تسهیل گر در حوزه خدمات پرداخت شهری، به هوشمندتر شدن شهرها و  ارائه خدمات ساده تر و سریعتر به شهروندان کمک می کند.