حفظ اموال و سرمایه مردم با همکاری دو جانبه فراجا و بانک مسکن و توسعه دانش فنی مرتبط با امنیت اطلاعات و مبارزه با جرایم مالی محقق خواهد شد.

به گزارش رویداد شرق به نقل از بانک مسکن – هیبنا، در جلسه مشترک فرمانده ناجا و مدیر عامل بانک مسکن که به منظور تقویت همکاری های دو جانبه برقرار شد، ضرورت بهره مندی از ظرفیت متقابل جهت ایجاد زمینه های توسعه پایدار نظام مالی و اعتباری و حفظ اموال و سرمایه در کشور مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

دکتر سید عباس حسینی ضمن تقدیر و تاکید بر نقش ارزنده و خدمات ارزشمند در دست انجام وزارت راه و شهرسازی در اجرای نهضت ملی مسکن و حمایت از ساخت مسکن ارزان قیمت گفت: نقش آفرینی مهم فراجا در حفظ امنیت و آرامش در کشور، از ملزومات تحقق اهداف سازنده نظام مقدس جمهوری اسلامی در توسعه اقتصادی و مبارزه جدی با مفسدین اقتصادی بوده و انشالله با تعامل بیش از پیش بانک مسکن با فراجا ، شاهد ارتقای تمهیدات جاری برای حفاظت از اموال مردم باشیم.

در طول دیدار، مدیر عامل بانک مسکن به مزیت‌های همکاری با فراجا اشاره و بر اهمیت تقویت روابط دوسویه و تبادل اطلاعات در حوزه‌های مختلف تاکید کرد. او با بیان اینکه همکاری میان بانک مسکن و فراجا بهره‌وری و افزایش امنیت در بخش مالی و بانکی را ارتقاء خواهد داد، بر لزوم تلاش های مستمر برای افزایش همکاری ها در آینده تاکید کرد.

همچنین به منظور تحقق اهداف مشترک، راهکارهایی جهت توسعه همکاری و افزایش تعامل میان بانک مسکن و فراجا، نیاز به تبادل تجارب و دانش فنی در زمینه‌های مرتبط با امنیت اطلاعات و مبارزه با جرایم مالی بین دو سازمان مورد تأکید قرار گرفت.

به علاوه، مدیر عامل بانک مسکن به آمادگی این بانک برای ارائه خدمات مالی به نیروهای انتظامی ایران اشاره کرد و گفت: بانک مسکن با ارائه خدمات متنوع و مناسب به نیروهای انتظامی، از تلاش ها و زحمات مهم این نیروها در حفظ امنیت کشور قدردانی خواهد کرد.