سود روزشمار منتهی به دوره ی دی ماه ۱۴۰۲ صندوق سرمایه گذاری گنجینه زرین شهر برای دوره ماندگاری یک ماه کامل، معادل ۲۳٫۱درصد با نرخ سود موثر سالانه معادل ۲۵٫۷ درصد واریز شد.

به گزارش رویداد شرق به نقل از مدیریت ارتباطات و رسانه تامین سرمایه تمدن ، صندوق سرمایه‌گذاری گنجینه زرین شهر با دارایی تحت مدیریت نزدیک به ۵۹همت به عنوان بزرگترین صندوق‌ درآمد ثابت کشور با مدیریت شرکت تأمین سرمایه تمدن فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰آغاز کرده است .دوره پرداخت سود در این صندوق ماهانه و تاریخ اعمال سود صندوق پایان هر ماه می باشد.

شایان ذکر است ، صندوق‌های سرمایه گذاری در شرایط مختلف اقتصادی، راندمان متفاوتی را از خود به‌جا می گذارند. زمانی که بهره بانکی پایین است و شاخص بورس در جهت مثبت حرکت می‌کند، صندوق‌های سهامی، مختلط و جسورانه بهترین بازدهی را دارند. در مواقع بحران جهانی که اونس طلا رو به بالا است، صندوق با پشتوانه طلا می‌تواند بازدهی بیشتری نصیب افراد کند. اما در شرایط رکود اقتصادی ، صندوق‌های درآمد ثابت بهترین انتخاب هستند. سود بیشتر از سپرده بانکی، سهولت در سرمایه گذاری، عدم وجود نرخ شکست، تضمین نقد شوندگی و نقد شوندگی بسیار بالا از عوامل مهم در انتخاب این نوع صندوق‌هاست.

سرمایه‌گذاری در صندوق گنجینه زرین شهر به صورت آنلاین و از طریق اولین مرکز سرمایه‌گذاری آنلاین کشور به آدرس www.ibshop.ir واز طریق شعب سوپر مارکت های مالی شرکت تامین سرمایه تمدن امکان پذیر است.

برای کسب اطلاعات بیشتر وسرمایه گذاری در این صندوق اینجا کلیک کنید.