مهندس زحمتکش مدیرعامل مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب در پیامی روز ۲۷ اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفتند.

به گزارش رویداد شرق به نقل از روابط عمومی مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب، در متن پیام تبریک مهندس زحمتکش آمده است: بیست و هفتم اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی صرفا یک عنوان در صفحات تقوم نیست، بلکه سرفصلی از تعهد، تخصص، علم و هنر است. این روز فرصتی است تا به نقش و جایگاه روابط عمومی در جامعه، به عنوان هنر هشتم، بیشتر بیندیشیم و در حقیقت این روز بهانه ای است تا قدردان تلاش های جهادگونه عزیزانی باشیم که دلسوزانه در تمام ایام سال برای انعکاس تلاش های تک تک پرسنل دلسوز، متخصص و متعهد مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب و افتخارات و شگفتی های رقم زده شده در بزرگ ترین و مدرن ترین کارخانه آلومینیوم کشور، روشنگری افکار عمومی و آگاهی بخشی درون سازمانی و برون سازمانی به منظور افزایش سطح تولید و به دنبال آن بهبود کیفیت زندگی در کارخانه و جامعه هدف مرتبط، لحظه ای از خود سستی نشان نداده اند.

اینجانب روز ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی فعالان عرصه ارتباطات و اطلاع رسانی به ویژه همکاران ارزش آفرینم در روابط عمومی مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب که نقش موثری در معرفی و شناخت این واحد عظیم به افکار عمومی داشته اند، تبریک عرض می نمایم و از خداوند متعال موفقیت روز افزون همگان را خواستارم.

مهدی زحمتکش

مدیرعامل مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب