معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه گروه خودروسازی سایپا در نمایشگاه اتوشو تبریز،‌ محصولات جدید و به روز خود را به نمایش گذاشته است، گفت: سایپا در مسیر توسعه و پیشرفت قرار گرفته و با تولید و عرضه محصولات متنوع در صدد کسب رضایت مشتریان است.

به گزارش رویداد شرق به نقل از سایپانیوز، محمد کلامی در حاشیه بازدید از غرفه گروه خودروسازی سایپا در سومین نمایشگاه بین‌المللی اتو شو (خودروهای سبک و سنگین) با تاکید بر اینکه آذربایجان شرقی یکی از قطب‌های صنعتی و تولید قطعات خودرو در کشور است،‌ خاطرنشان کرد: در این نمایشگاه گروه سایپا آخرین دستاوردهای خود در حوزه محصولات،‌ خدمات پس از فروش و قطعات و ‌همچنین خودروهای برقی وارداتی و محصولاتی که قرار است در آینده به تولید انبوه برسد،‌ ارایه کرده است. 

او با بیان اینکه گروه خودروسازی سایپا با تنوع و تعداد بالای محصولات خود در سومین نمایشگاه بین‌المللی اتو شو،‌ شرکت کرده و این امر مورد استقبال مردم تبریز قرار گرفته است،‌ گفت: با توجه به اینکه بسیاری از کلان شهرهای کشور با مشکل آلایندگی و گازهای گلخانه‌ای مواجه هستند و همچنین سیاست‌گذار برای عرضه بنزین به مردم یارانه سنگینی پرداخت می‌کند، تولید خودروهای برقی و استفاده از آنها در ناوگان حمل و نقل عمومی کشور،‌ ضرورت دارد. لذا با هدف مدیریت مصرف بنزین،‌ صرفه‌جویی اقتصادی و کاهش آلایندگی هوا،‌ بایستی خودروسازان به سمت خودروهای برقی حرکت کنند که خوشبختانه گروه سایپا در این مسیر اقدامات خود را شروع کرده است. 

معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی افزود: دولت سیزدهم از ابتدای فعالیت خود تاکید بر تنوع و کیفیت محصولات خودروسازان را داشت، از اینرو گروه خودروسازی سایپا سعی کرده، ‌در راستای سلیقه و علایق مردم حرکت و خودروهای به‌روز و باکیفیت در قیاس با گذشته تولید کند.

او با بیان اینکه در سومین نمایشگاه بین‌المللی اتو شو،‌ گروه خودروسازی سایپا محصولات جدید و به روز خود را در معرض عموم مردم قرار داده است، ‌گفت: طراحی و تولید خودروهای متنوع با رویکرد اقتصادی، می‌تواند نقش مهمی در اقتصاد خانواده داشته باشد و  موجب رضایتمندی بیش از پیش مردم شود.