نماینده مردم سیرجان و بردسیر به همراه تنی چند از مسوولین شهرستان بردسیر عصر روز گذشته از طرح ها و پروژه های توسعه ای شرکت گهرزمین بازدید کردند.

به گزارش رویداد شرق به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت معدنی و صنعتی گهرزمین عصر روز گذشته محمد معتمدی زاده نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی به همراه امام جمعه، فرماندار و برخی مسوولین شهرستان بردسیر از پروژه های سایت بردسیر شرکت گهرزمین بازدید کردند.
در این بازدید محمد محیاپور مدیرعامل گهرزمین ضمن تبریک به محمد معتمدی زاده نماینده مردم سیرجان و بردسیر و با اشاره به اقدامات انجام شده در این شرکت عنوان کرد: در یک سال گذشته بیش از ۶۰ درصد در انجام پروژه ها پیشرفت داشته ایم که امیدواریم با برنامه ریزی های انجام شده، تا پایان سال جاری پروژه های مگا مدول های اسفنجی را به سرانجام و بهره برداری برسانیم. این موضوع نیازمند حمایت مسوولان بردسیر و سیرجان است که بتوانیم طرح های توسعه ای را به اهداف مشخص شده برسانیم.
در این بازدید نمایند مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: شهرستان بردسیر باتوجه به نزدیکی به مرکز استان دارای مشکلاتی است که بایستی به رفع آن کمک شود از جمله این مشکلات می توان به بیکاری در بردسیر اشاره کرد که نیاز به همکاری و همراهی مجموعه های صنعتی دارد.
معتمدی زاده در ادامه گفت: در بازدید از پروژه های موفق شرکت گهرزمین، به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه به قله های پیشرفت نزدیک هستیم می رسیم.
درواقع این پروژه ها در کشور و خاورمیانه حرف برای گفتن دارند.
وی افزود: درکنار این پروژه ها بایستی پروژه هایی دیگر نیز در حوزه مسوولیت های اجتماعی که مشارکت مردم را بالا ببرد تعریف شود.
نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: بایستی در بحث های اقتصاد مقاومتی گام های موثری برداشت و به رفع موانع تولید کمک کرد.